Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mesa Orman Çubuklu satışa sunuluyor

Gayrimenkul sektörünün üretken ve nitelikli isimlerinden Mesa Mesken tarafından Beykoz’da konumlanan Mesa Orman Çubuklu projesi satışa sunuluyor.

Türkiye’nin en kaliteli ve nitelikli yapılarında imzası olan Mesa Mesken yeni projesi Mesa Orman Çubuklu’yu yarın (3 Mayıs 2018) gerçekleştirilecek basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtacak.

Yapılacak lansman ile tüm detayları açıklanacak projenin satışlarına da lansman fırsatları ile başlanması bekleniyor. İstanbul Anadolu Yakasının doğası ile ön planda olan ilçelerinden Beykoz’da sektöre kazandırılan Mesa Mesken imzalı konut projesi Mesa Orman Çubuklu’da 1+1, 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 6+1 daire planlarında tasarlanmış çok geniş bir kitleye hitap eden toplam 219 adet konut yer alıyor.

Sessiz, huzurlu ve doğanın içinde yepyeni bir yaşamın anahtarını vaat eden Mesa Orman Çubuklu projesindeki dairelerin büyüklükleri 137 metrekareden başlayıp 275 metrekareye kadar yükseliyor. Konforlu ve geniş yaşam alanları üretmeye önem veren Mesa Mesken projesi Mesa

Orman Çubuklu’daki konutlar her türlü ihtiyaca ve zevke uygun düşecek özelliklerde tasarlanıyor.
Hem doğanın hem de şehrin kalbinde bir yaşam sunmayı amaçlayan Mesa Orman Çubuklu konut projesi özellikle yeşilin içindeki konumu ile dikkat çekmeyi başarıyor.

1+1’den 6+1’e kadar konut tiplerine yer verilen projenin anahtar teslimlerinin ise Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Projenin lansmanı 3 Mayıs 2018 Perşembe günü İstanbul Anadolu Yakası Beykoz ilçesine bağlı Çubuklu mevkiinde yer alan Acarlar Mahallesi’ndeki proje satış ofisinde yapılacak.