Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MESA, Türkiye'nin en beğenilen şirketleri arasında ilk üçe girdi

MESA, Capital’in bu yıl 16’ncısını düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında, inşaat/konut sektörünün en beğenilen üç şirketinden biri seçildi.

Capital'in bu yılki "Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması" kapsamında, iş dünyasını temsilen 500’ün üzerinde şirketten bin 584 yöneticiye ulaşıldı. 3 ay boyunca saha çalışması süren araştırmada, online görüşme tekniği kullanıldı.

Yapılan araştırma sonuçlarına göre ‘Yılın En Beğenilen Şirketi’ Koç Holding olurken, ikinci Arçelik, üçüncü ise Unilever oldu. Sektörlere göre ayrı değerlendirmelerin de yapıldığı araştırma kapsamında en beğenilen şirketlere ödülleri, düzenlenecek özel bir törenle teslim edilecek.

MESA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, inşaat ve konut sektöründe kalite ve güvenle anılmanın yanı sıra en beğenilenler arasında yer almanın MESA’yı yeni projeler konusunda cesaretlendirdiğine dikkat çekti. Boysanoğlu, "Kalitede standartları belirleyen referans bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz. Konut sektörünün en beğenilenleri arasında yer almak bizi mutlu ettiği kadar, cesaretlendiriyor da. Bu cesaretle, Türk insanını yüksek kaliteli yaşam alanları ile buluşturmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.