Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Metay Bahçecik Villaları’nda hemen teslim fırsatı

Kocaeli Bahçecik’te hayata geçirilen Metay Bahçecik Villaları’nda fiyatlar 850 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Teslimler ise hemen gerçekleşiyor.

Metay Yapı tarafından yaşama kazandırılan Metay Bahçecik Villaları projesi Kocaeli Bahçecik’te hayata geçiriliyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Metay Bahçecik Villaları’nda fiyatlar 850 bin TL’den başlıyor.

13 ADET VİLLADAN MEYDANA GELİYOR

4 bin 875 metrekare üzerinde yükselen Metay Bahçecik Villaları; tüm seçeneklerin 4+1 dubleks olarak tasarlandığı 13 adet müstakil villadan meydana geliyor. Metay Bahçecik Villaları’ndaki villalar 190 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

METAY BAHÇECİK VİLLALARI FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Metay Bahçecik Villaları’ndaki villalar 850 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Banka kredisine uygun durumdaki Metay Bahçecik Villaları’nda teslimler ise hemen gerçekleşiyor.

ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Metay Bahçecik Villaları’nda yer alan her villanın kendine özel 100 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen özel bahçesi bulunuyor. Villalar ankastre, şömine, spot aydınlatma gibi donatılarla yeni sahiplerinin kullanımına sunuluyor. Projede yer alacaklar için yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları bulunuyor.