Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Metraco Tekstil konut sektörüne Avcılar’dan giriş yaptı

Uzun yıllardır tekstil sektöründe faaliyet gösteren Metraco konut sektörüne girmek için İstanbul Avrupa Yakasının gözde ilçelerinden Avcılar’ı seçti.

Metraco tarafından yıllardır tekstil sektöründe faaliyet gösteriyor. Firma konut sektörüne girme kararı aldıktan sonra ilk projesini duyurdu. Henüz lansmanı gerçekleştirilmeyen proje İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen ve sürekli gelişen ilçelerinden bir tanesi Avcılar’da inşa ediliyor.

Ulaşım olanaklarının merkezinde ve hem sakin hem de şehrin içinde bir hayat sürmek isteyenlerin ilk tercihlerinden bir tanesi olan Avcılar’da yükselen yeni projenin ismi Mars 19 Avcılar olarak belirlendi.

Mart ayı içinde lansmana çıkması beklenen Metraco Tekstil’in inşaat sektöründeki ilk konut projesi Metraco Mars 19 Avcılar projesi değerli lokasyonu ve ulaşım olanaklarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Yakın zamanda basına, sektör temsilcilerine ve sektör yatırımcılarına göre tanıtılması beklenen Mars 19 Avcılar konut projesinde fiyatlar ve ödeme planları belli oldu.

İstanbul Avrupa Yakasının en değerli lokasyonlarından Avcılar’da Metraco’nun ilk konut projesi olarak yükselen Mars 19 Avcılar projesinde fiyatlar 533 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Anahtar teslimlerinin Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi beklenen projede 148 adet konuta yer verildi. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri sunulan Mars 19 Avcılar’da her ihtiyaç ve her zevke uygun tasarımlar mevcut.

Konut alıcısına 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunulan Mars 19 Avcılar projesinden satın almak isteyenler yüzde 30 peşin ödeyerek 48 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor.Banka kredisi ile konut alımına uygun olan projede kredi kullanılarak 120 ay yüzde 0,83 faizle de taksitlendirme imkânı tanınıyor.

Projede konut teslimlerinin Aralık 2018’de gerçekleştirilmesi bekleniyor.