Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Metraco Tekstil konut sektörüne Avcılar’dan giriş yaptı

Uzun yıllardır tekstil sektöründe faaliyet gösteren Metraco konut sektörüne girmek için İstanbul Avrupa Yakasının gözde ilçelerinden Avcılar’ı seçti.

Metraco tarafından yıllardır tekstil sektöründe faaliyet gösteriyor. Firma konut sektörüne girme kararı aldıktan sonra ilk projesini duyurdu. Henüz lansmanı gerçekleştirilmeyen proje İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen ve sürekli gelişen ilçelerinden bir tanesi Avcılar’da inşa ediliyor.

Ulaşım olanaklarının merkezinde ve hem sakin hem de şehrin içinde bir hayat sürmek isteyenlerin ilk tercihlerinden bir tanesi olan Avcılar’da yükselen yeni projenin ismi Mars 19 Avcılar olarak belirlendi.

Mart ayı içinde lansmana çıkması beklenen Metraco Tekstil’in inşaat sektöründeki ilk konut projesi Metraco Mars 19 Avcılar projesi değerli lokasyonu ve ulaşım olanaklarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Yakın zamanda basına, sektör temsilcilerine ve sektör yatırımcılarına göre tanıtılması beklenen Mars 19 Avcılar konut projesinde fiyatlar ve ödeme planları belli oldu.

İstanbul Avrupa Yakasının en değerli lokasyonlarından Avcılar’da Metraco’nun ilk konut projesi olarak yükselen Mars 19 Avcılar projesinde fiyatlar 533 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Anahtar teslimlerinin Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi beklenen projede 148 adet konuta yer verildi. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri sunulan Mars 19 Avcılar’da her ihtiyaç ve her zevke uygun tasarımlar mevcut.

Konut alıcısına 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunulan Mars 19 Avcılar projesinden satın almak isteyenler yüzde 30 peşin ödeyerek 48 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor.Banka kredisi ile konut alımına uygun olan projede kredi kullanılarak 120 ay yüzde 0,83 faizle de taksitlendirme imkânı tanınıyor.

Projede konut teslimlerinin Aralık 2018’de gerçekleştirilmesi bekleniyor.