Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Metro Hayat'ta kredili ödemelere özel yüzde 10 indirim avantajı

Mekan Yapı'nın Bağcılar'da geliştirdiği Metro Hayat projesinde satışlar başladı. Projede yer alan daireler 463 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Mekan Yapı'nın İstanbul'un gelişmeye devam eden lokasyonlarından Bağcılar'da hayata geçirdiği Metro Hayat projesi 3 blok halinde, 12 bin 546 metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. Teslimlerine 2019 yılının Mart ayında başlanması öngörülen Metro Hayat'ta alanları 103 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 243 konut yer alıyor.

Mecidiyeköy-Mahmutbey ve Yenikapı-Mahmutbey Metro hatlarının kesiştiği noktada hayata geçirilen Metro Hayat projesinde daire fiyatları 463 bin TL ile 950 bin TL arasında değişiyor. Peşin ödemelerde yüzde 2, banka kredili ödemelerde ise yüzde 10 oranında indirim fırsatının sunulduğu projeden taksitle daire sahibi olmak isteyenlere; 24 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.

Konutların yanı sıra 27 ticari birime de ev sahipliği yapan Metro Hayat projesinde dairelerin minimum 2 bin TL'den kiracı bulacağı öngörülüyor. Sosyal donatı alanları bakımından oldukça zengin olan Metro Hayat; AVM'lere, eğitim ve sağlık kurumlarına, ibadet alanlarına ve iş merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.