Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Metrohome Residence'da lansman öncesi döneme özel fırsatlar sunuluyor

Kameroğlu İnşaat tarafından İstanbul'un yatırım değeri yüksek lokasyonlarından Beylikdüzü'nde yükselen Metrohome Residence projesinde lansman öncesi satışlar başladı.

İstanbul'un değer kazanmaya devam eden bölgelerinden Beylikdüzü'nün merkezinde 112 bin metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Metrohome Residence projesinde lansman öncesi satışlara başlandı. Toplamda bin 690 konutun yer alacağı projede büyüklükleri 61 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 rezidans daireler ve 2+1 suitler bulunuyor.

Metkare birim fiyatının ortalama 4 bin 250 TL olduğu Metrohome Residence projesinde 1+1 rezidansların fiyatları 259 bin TL'den, 2+1 suitlerin fiyatları ise 548 bin TL'den başlıyor. E-5'e sıfır konumuyla ön plana çıkan Kameroğlu Metrohome projesinin residence kısmında 5 blok, suite kısmında ise 9 blok yer alıyor.

Sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark bulunan Kameroğlu Metrohome Residence yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor. Konutların yanı sıra 130 adet ticari birimin de bulunduğu proje metroya olan 1 dakikalık yakınlığı sayesinde sakinlerine trafiksiz bir yaşam vadediyor.