Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Metrolife projesinde lansmana özel indirim fırsatı!

Sinpaş GYO tarafından İstanbul’un Sancaktepe lokasyonunda hayata geçirilen Metrolife projesinde lansmana özel indirim fırsatı sunuluyor.

Sinpaş GYO’nun 2017’de İstanbul’da hayata geçireceği 2 projeden biri olan ve Sancaktepe’ye bağlı Samandıra Abdurrahmangazi Mahallesi’nde inşa edilen Metrolife projesi 544 konut ve 10 bin metrekare çarış alanından meydana geliyor. Projede fiyatlar lansmana özel 325 bin TL'den başlıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunulan Sancaktepe Metrolife projesinde restoran ve kafeler de yer alıyor. Proje, geçtiğimiz hafta ihalesi tamamlanan ve 2020 yılında hizmete girecek olan Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli metrosunun bölgedeki durağının hemen yanı başında konumlanıyor.

Aralık 2019’da teslim edilecek

Metrolife projesi Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Özyeğin üniversitesi, Özel Bahçeşehir Koleji, Sancaktepe Devlet Hastanesi, Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sultanbeyli Devlet Hastanesi, Özel İstanbul Bölge Hastanesi, Rings AVM, Brandium AVM ve Viaport AVM gibi yerlere oldukça yakın mesafede inşa ediliyor. Projenin teslim tarihi ise Aralık 2019 olarak açıklandı.