Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Metrolife Sancaktepe’de 2 bin 500 TL’den başlayan taksit fırsatı

İstanbul Sancaktepe’de yükselen Metrolife Sancaktepe’de 60 ay vade fırsatı başladı. Projedeki konutların Aralık 2019’da teslim edilmesi planlanıyor.

Sinpaş GYO tarafından İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’de hayata geçirilen Metrolife Sancaktepe’de 60 ay vade fırsatı başladı. Metrolife Sancaktepe’de aylık 2 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla konut sahibi olunabiliyor.

TOPLAM 544 KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Metrolife Sancaktepe; 1+1, 2+1, 2.5+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 544 konuttan meydana geliyor. Metrolife Sancaktepe’de yer alan konutların büyüklükleri 59 metrekare ile 207 metrekare arasında değişiyor.

KONUT SAKİNLERİNE ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNULUYOR

Üsküdar’a 22 dakika yakınlıkta yükselen Metrolife Sancaktepe’den Eminönü’ne 35 dakika, Zincirlikuyu’ya ise 45 dakikada ulaşılabiliyor.

Metrolife Sancaktepe, zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeliyor. Metrolife Sancaktepe’de yer alacak olan konut sakinlerine kafe, restoran, çim amfi ve seyir terası, yansıma havuzları, ateş kuyusu, açık spor alanı, fitness salonu, yürüyüş parkuru, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal yaşam alanı sunuluyor.

14 BİN METREKARELİK ÇARŞI ALANI VE MEYDANIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Metrolife Sancaktepe’de 14 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydan bulunuyor. Böylece konut sakinlerine hem yeşil ortam hem de modern bir yaşam alanı sunuluyor.

Metrolife Sancaktepe’de yer alan konutların Aralık 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.