Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Metrolife Sancaktepe'de lansman fırsatları devam ediyor

Sinpaş GYO'nun Sancaktepe'de geliştirdiği Metrolife Sancaktepe projesinde satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 351 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarındann Sancaktepe'de yükselen Metrolife Sancaktepe projesinde 544 konut ve 10 bin metrekarelik çarşı alanı yer alıyor. Alanları 58 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Metrolife Sancaktepe'de lansman fırsatları devam ediyor.

Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Metrolife Sancaktepe projesinden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. Kişiye özel ödeme koşullarıyla da konut satın alınabilen projede; 1+1 daireler 351 bin TL'den, 2+1 daireler 544 bin TL'den, 3+1 daireler 753 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 243 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kısa bir süre sonra hizmete girecek şehir hastanesine oldukça yakın bir konumda yükselen Metrolife Sancaktepe'nin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, güneşlenme terasıi çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, peyzaj alanları, kafe ve restoran yer alıyor.