Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Metropark Plus projesi Ankara Eryaman'da yükseliyor

Akağ İnşaat kalitesiyle Ankara Eryaman’da yaşama kazandırılan Metropark Plus konut projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 315 bin TL’den başlıyor.

Başkentin Eryaman bölgesinde Akağ İnşaat tarafından hayata kazandırılan Metropark Plus projesinde toplam 96 adet daireye yer veriliyor. 6 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen projede 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Tamamı 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerin metrekare büyüklükleri ise balkon dahil brüt 84 metrekareden başlangıç gösterip 143,50 metrekare büyüklüğüne kadar yükseliyor.

Akağ İnşaat’ın yeni projesi Ankara Eryaman’da yükseliyor. Projede yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 315 bin TL ile 415 bin TL arasında değişiyor. 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerin fiyatları ise 415 bin TL’den başlayıp 515 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Anahtar teslimlerinin Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Konut kredisi kullanarak daire sahibi olmaya uygun olan projede alıcıya kolaylıklar da sağlanıyor.

Ankara Eryaman bölgesinde sektöre kazandırılan Metropark Plus Eryaman projesinde 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daireler bulunuyor. Metropark Plus projesinde sunulan sosyal alanlara yakınlık avantajı konut alıcısı tarafından dikkat çekiyor.

Projenin dikkat çeken bir özelliği de merkezi sitemle yüzde 30 oranında yakıt tasarrufu sağlayan Kaskad sistemi kullanılıyor. Bu sistem sayesinde her daire tükettiği kadar ödeme yapabilecek.

Metropark Plus Eryaman projesi Eryaman TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu’na komşu konumda yer alıyor. Alışveriş merkezlerine, sosyal ve kültürel alanlara yakın mesafede konumlanmasıyla yaşamın merkezinde yükseliyor.

Akağ İnşaat Metropark Plus Eryaman projesinin sosyal olanakları:
Açık otopark
Kapalı otopark
Kaskad sistemi ( her daire tükettiği kadar ödeyecek)
7/24 kameralı güvenlik sistemleri
Vestiyer