Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Metropolitan Grey Effect projesinde 3+1 daireler 420 bin TL’den başlıyor

Kocaeli’nde hayata geçirilen Metropolitan Grey Effect projesinde yer alan dairelerin tamamı 3+1’lerden oluşuyor. Fiyatlar ise 420 bin TL’den başlıyor.

Kocaeli’nde hayata geçirilen Metropolitan Grey Effect projesinde yer alan dairelerin tamamı 3+1’lerden oluşuyor. Fiyatlar ise 420 bin TL’den başlıyor.

İstanbul’a yakınlığı ve iş hayatının önemli uğrak merkezleri olmasıyla dikkat çeken ve sürekli gelişen Kocaeli’nde Nuhuğlu İnşaat ve DYG Yapı İnşaat işbirliğinde hayata geçirilen Metropolitan Grey Effect projesinde 54 konut yer alıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 140-190 metrekare arasında değişiyor.

9 blok şeklinde tasarlanan proje Kocaeli’nin Gölçük ilçesinde konumlandırıldı. Toplam 54 daire yer alan projeden banka kredisi kullanarak konut sahibi olabilmek mümkün. Fiyatların 420 bin TL ile 530 bin TL arasında farklılık gösterdiği projede konut teslimler iise hemen gerçekleştirilebiliyor.

Deniz manzarasıyla eşsiz bir manzara sunan projede iki adet yüzme havuzu bulunuyor. Peyzaj alanalrı ve çocuklar için özel tasarlanmış alanlarıyla da dikkat çeken projede sauna, fitness merkezi, güneşlenme terası gibi alanlarla da yaşam renkli hale geliyor.

Projede güvenlik ve otopark hizmetleri de sunuluyor.

Konut kredisi kullanılarak ev sahibi olunabilen projede anahtar teslimleri ise hemen yapılabiliyor.