Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Meva Şehir Ankara projesi 4 yıl sonra teslim edilecek

Ünsal Park Yapı Endüstrisi tarafından Ankara Etimesgut’ta hayata geçirilen Meva Şehir projesi 4 yıl sonra teslim edilecek.

Ankara Etimesgut Eryaman Mahallesi’nde Ünsal Park Yapı Endüstrisi tarafından inşa edilen Meva Şehir Ankara projesi toplam 1800 daireden meydana geliyor. 18 blok halinde planlanan Meva Şehir'de bloklar 20 ile 23 kat arasında dizayn edildi.

Meva Şehir Ankara evlerinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Proje kapsamında 2+1 daire fiyatları 250 bin TL’den başlıyor.

"Ankara'da yükselen cennet misali bir şehir" sloganıyla tanıtımı yapılan projede ön talep toplanıyor. Optimum AVM arsasında hayata geçirilen Meva Şehir projesinde teslimlerin 4 yıl sonra yapılması planlanıyor. Meva Şehir Ankara’da dairelere ek olarak okul, gölet, AVM ve ticari alanlar bulunacak.

106 milyon 893 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Ankara Meva Şehir projesi Ankara Çevre yolu, Ayaş Bulvarı, Ayaş Geçidi, Doğakent Blokları ve Elvankent projelerine oldukça yakın lokasyonda inşa ediliyor.