Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Meydan Ardıçlı görücüye çıkıyor

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığında Esenyurt'ta konumlandırılan Meydan Ardıçlı projesi basın mensuplarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bugüne kadar hayata geçirdiği projeleriyle yatırımcısına yüksek standartla bir yaşam sunan Özyurtlar İnşaat, yeni projesi Meydan Ardıçlı için Bahaş Holding ile el sıkıştı. Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığında inşa edilecek proje, İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Esenyurt'ta konumlandırılıyor.

Lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Meydan Ardıçlı projesinde toplam 1.681 konut ve 125 adet mağaza yer alıyor. 67 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 27 bloktan oluşan projede; stüdyodan 4,5+1'e kadar değişen farklı tip ve büyüklüklerde konutlar bulunuyor. Daire fiyatlarının ön satış dönemine özel 175 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede teslimlerin Mayıs 2020'sde başlayacağı öngörülüyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandırması beklenen Meydan Ardıçlı projesinin detayları 11 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan basın toplantısında açıklanacak. Akbatı AVYM'ye 1.2 kilometre, TEM Otoyolu'na ise 850 metre mesafede konumlandırılan Meydan Ardıçlı projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.meydanardicli.com.tr adresinden ya da 0850 460 90 70 numaralı telefondan erişilebiliyor.