Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Meydan Ardıçlı projesi Mayıs 2020’de teslim edilecek

Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding tarafından Esenyurt’ta inşa edilen Meydan Ardıçlı projesi Mayıs 2020’de teslim edilecek.

67 bin metrekarelik arsa üzerine inşa edilen Meydan Ardıçlı projesinde 1.681 konut ve 125 adet mağaza yer alıyor. Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding imzası taşıyan bu projede 12 bin metrekarelik yeşil alan bulunuyor.

Meydan Ardıçlı projesinde fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kafe, restoran, hobi bahçesi, sanat galerisi gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

27 blok ve 7 katlı olarak dizayn edilen projede 1+0'dan 4,5+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Meydan Ardıçlı projesinde bulunan dairelerin fiyatları 175 bin liradan başlarken projede kişiye özel ödeme seçeneği sunuluyor.

Mayıs 2020’de teslim edilecek

Ayrıca Akbatı AVM'ye 1,2 kilometre mesafede bulunan Meydan Ardıçlı, TEM Otoyolu'na 850 metre ve Eseyurt İlköğretim Okulu'na 320 metre meafede konumlanıyor.

Meydan Ardıçlı projesi Esenyurt Şehitler Parkı, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü, TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi, Esencan Hastanesi, İstanbul Eseyurt Üniversitesi gibi yerlere oldukça yakın bölgede yükseliyor. Meydan Ardıçlı projesinin Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.