Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Meydan Ardıçlı'da dükkanlar satışa sunuluyor

İstanbul Avrupa Yakasının yükselen yıldızı Esenyurt ’ta hayata kazandırılan Meydan Ardıçlı projesinde dükkanlar metrekaresi 5 bin TL’den satışa sunuldu.

İstanbul Avrupa Yakasının yükselen yıldızı Esenyurt ’ta hayata kazandırılan Meydan Ardıçlı projesinde dükkanlar metrekaresi 5 bin TL’den satışa çıkarılıyor.

545 milyon TL yatırım değeri ile İstanbul Avrupa Yakasının hızla gelişen ilçelerinden Esenyurt’a hayata kazandırılan Meydan Ardıçlı projesinde yer verilen metrekare büyüklükleri 100 metrekareden başlayıp 2 bin metrekareye kadar çıkan dükkanların metrekare bazında fiyatları 5 bin TL’den start alıyor.

Özyurtlar İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Esenyurt’a sektöre kazandırılan Meydan Ardıçlı projesi yankı uyandırmaya devam ediyor. Dev bir yatırımla hayata geçirilen Meydan Ardıçlı projesinde yer alan dükkanlar satışa sunuluyor. Projenin 2. Etabında yer verilen dükkanların metrekare fiyatları 5 bin TL’den satışa sunuluyor.

Merkezi konumu, sosyal olanakları ve karlı yatırım imkanları ile dikkat çeken 'Meydan Ardıçlı' projesi

İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi’ne 200 metre,
TEM Otoyolu’na 850 metre,
Esenyurt İlköğretim Okulu’na 320 metre uzaklıkta yer alıyor.
Ulaşım akslarının merkezindeki konumu ile de dikkat çeken Meydan Ardıçlı projesi birçok toplu ulaşım aracına ve alışveriş merkezlerine yakın mesafede yer alıyor.

Alışverişin adeta merkezinde konumlanan Meydan Ardıçlı projesi,

Akbatı AVM’ye 800 metre,
Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Carrefour’a, Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket’e ise sadece 5 dakika mesafede yer almasıyla da dikkat çekiyor.

27 blok şeklinde yükselen Meydan Ardıçlı Esenyurt projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 olmak tipinde tasarlanmış toplam 5 ayrı daire seçeneğine yer veriliyor.