Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Meydan Ardıçlı'nın yüzde 80 prim getirmesi bekleniyor

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığında Esenyurt ile Bahçeşehir arasında konumlandırılan Meydan Ardıçlı'nın yüzde 80 civarında prim getirmesi bekleniyor.

Özyurtlar ve Bahaş Holding ortaklığında Esenyurt ile Bahçeşehir arasında konumlandırılan Meydan Ardıçlı projesinde 60 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı tanınıyor.

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding güvencesiyle Bahçeşehir ile esenyurt’un arasında konumlandırılan Meydan Ardıçlı projesinde lansman sonrasında satışlar başladı. Yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çeken projeden konut sahibi olmak isteyenlere özel imkanlar sağlanıyor.

67 bin metrekarelik arsa üzerinde 230 bin metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen Meydan Ardıçlı projesinde lansman dönemine özel metrekare fiyatları 3 bin TL ile 4 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Projenin ilk satış fiyatları ile teslim edilmesiyle teslim edileceği son tarihler arasından yüzde 80 civarında prim getirisi olması bekleniyor. Firma yatırımcılara ve konut sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde 60 aya kadar taksit imkanı sağlıyor.

Yükseklikleri 2 ile 7 kat arasında değişen 27 bloktan oluşan Meydan Ardıçlı projesinde 1683 konut ile 121 mağazanın bulunduğu bir çarşı ve meydan inşa ediliyor. Projede 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3,5+1 ve 4,5+1 olmak üzere 5 farklı tip ve büyüklükte daire seçeneği sunuluyor.