Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Meydan Life 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta

İstanbul Sultangazi’de yükselen Meydan Life’taki 3+1 konutlar 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Dostlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Meydan Life projesi, İstanbul Avrupa Yakası Sultangazi’de yaşama kazandırılıyor. Meydan Life’ta yer alan 3+1 konutlar 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

86 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Meydan Life; 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 86 adet konut meydana geliyor. Meydan Life’taki konutlar 120 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

MEYDAN LİFE FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

Meydan Life’taki 2+1 konutların satışı tamamlandı. 3+1 konutların fiyatları ise 600 bin TL ile 700 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Meydan Life projesinde yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel için ise tapu tesliminde kredi kullanılabiliyor.

Meydan Life projesinin ilk bloğunda teslimler Mayıs 2019’da gerçekleşecek. İkinci bloğun teslimleri ise 2020’nin ilk aylarında yapılacak.

HER BLOK AYRI BİR PROJE OLARAK TASARLANDI

Üç bloktan meydana gelen Meydan Life projesinde her blok ayrı bir proje olarak tasarlandı. Blokların sosyal yaşam alanları da ayrı olarak planlandı. Konut, ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen Meydan Life’ta ofislerin giriş-çıkışları farklı yerlerden olacak.