Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Meydan Life’ta 480 bin TL’den başlayan fiyatlar

Ankara Pursaklar’da hayata geçirilen Meydan Life Konutları’nda daire fiyatları 480 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Haziran 2019’da gerçekleşecek.

Üçgen Mimarlık İnşaat tarafından hayata geçirilen Meydan Life Konutları projesi, Ankara Pursaklar’da yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Haziran 2019’da yapılacağı Meydan Life Konutları’nda fiyatlar ise 480 bin TL’den başlıyor.

56 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

5 bin 218 metrekare üzerinde yükselen Meydan Life Konutları, tüm seçeneklerin 4+1 olarak tasarlandığı toplam 56 adet konut ve 11 adet ticari üniteden meydana geliyor. Meydan Life Konutları’ndaki daireler 202 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

MEYDAN LİFE KONUTLARI FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Meydan Life Konutları’nda yer alan daireler 480 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fiyatlar, konutların özelliklerine göre 580 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Meydan Life Konutları’ndaki dairelerin Haziran 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

AKILLI EV SİSTEMİYLE DONATILIYOR

Tek bloktan meydana gelen Meydan Life Konutları projesi, akıllı ev sistemiyle donatılıyor. Meydan Life Konutları’ndaki daireler çamaşır odası ve dolabı, ankastre üçlü set, duşa kabin, giyinme odası ve dolabı ile standart olarak alıcılarına teslim ediliyor.