Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mia Park Menderes'te fiyatlar 400 bin TL'den başlıyor

Koç İnşaat imzasıyla İzmir'de hayata geçirilen Mia Park Menderes projesinde satışlara başlandı. Projede fiyatlar 400 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor.

İzmir'in gelişen bölgelerinden Menderes'te 7 bin 300 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Mia Park Menderes projesinde toplam 46 daire yer alıyor. Alanları 165 metrekare ile 175 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerin bulunduğu Mia Park Menderes'te teslimlerin ise Ocak 2018'de yapılması planlanıyor.

Daire fiyatlarının 400 bin TL ile 450 bin TL arasında değiştiği projede peşinat olarak konut bedelinin yüzde 40'ı ödeniyor. Yüzde 30'luk kısmı 6 ay taksitlendiriliyor. Kalan yüzde 30'luk konut bedelinin ödemesi teslimde yapılıyor. Her bir dairede 3 balkon, giyinme odası ve ebeveyn banyosuna yer verilen projenin sosyal donatı alanları arasında açık otopark, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness merkezi ve çocuk yüzme havuzu bulunuyor.

6 bloktan oluşan proje tamamlandığında kiraların 2 bin liradan başlaması öngörülüyor. Lokasyonuyla yatırımcısına yüksek oranda kazandırması beklenen Mia Park Menderes projesi eğitim ve sağlık kurumlarına, kamu binalarına ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.