Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MiaVita Beytepe sunduğu ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralıyor

Ankara'da hayata kazandırılan MiaVita Beytepe konut projesinde yer alan 7 ayrıcalık sakinlerine keyifli bir yaşamın ve konforun kapılarını açacak.

MiaVita Beytepe, yaşamın kapılarını aralıyor. Bir konuttan fazlasını sunan ve yaşam standartlarınızı yükselten MİAVİTA Beytepe projesini yakından incelemeye ne dersiniz?

Sinema Salonu hizmeti

Ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte keyifle vakit geçirebileceğiniz, hatta sürprizlere bile ev sahipliği yapabileceğiniz sinema salonu MİAVİTA Beytepe’de yer alıyor. Sunduğu bu imkanla yaşamı daha keyifli hale getiriyor.

Sauna ve Türk hamamı ayrıcalıkları

Tüm günün yorgunluğunu ve stresini MİAVİTA sauna ve Türk Hamamı’nda atarak kendinizi yenileyebilirsiniz. Ayrıca, giyinme odaları ve duş alanları ile evinize dinlenmiş ve hafiflemiş olarak dönebilirsiniz. Yaz keyfini de düşünen MİAVİTA, güneşlenme alanlarıyla da sizleri gün ışığından mahrum bırakmıyor.

Merkezi lokasyon

Ankara manzarası ile huzuru evinize taşıyan MİAVİTA, Park Caddesi, Gordion Alışveriş Merkezleri, Galeria AVM, Arcadıum AVM, Gölbaşı, Mogan, Ümitköy, Çayyolu, Beysukent, Lüks Resoran ve Cafelere olan yakınlığı ile hayatın merkezinden uzaklaşmıyor. Birçok eğitim ve sağlık kuruluşuna olan mesafesi ile de en doğru adres olan MİAVİTA; Hacettepe, Bilkent, Başkent, Çankaya, Atılım, Ufuk Üniversitesi ve ODTÜ gibi eğitim kurumlarına olan yakınlığı ile eşsiz bir yatırım olarak karşınıza çıkıyor. Ana yollara olan yakınlığı aracınızla seyahatinizi kolaylaştırırken, dört bir yana ulaşan toplu taşıma olanaklarının evinize yakınlığı keyfinize keyif katıyor.

Rezidans kavramı yeniden tanımlanıyor

MiaVita Beytepe’de düşünülen her ayrıntı, yaşamınıza değer katıyor. Çamaşırhane, kuru temizleme ve temizlik hizmetlerini MiaVitaya bırakın, siz yaşamın keyfini çıkarın.

Kafe ve restorant hizmetleri

Evden uzaklaşmadan keyifle oturabileceğiniz, en değerli konuklarınızı ağırlayabileceğiniz ve güzel anılar biriktirebileceğiniz MiaVita Café’ de harika zaman geçireceksiniz.

Spor için özel tasarlanmış alanlar

MiaVita Beytepe’de, spor lüks ya da zorunluluk olmaktan çıkıp, yaşam biçimi haline geliyor. Profesyonel ekipmanları, isteğe göre çalışabileceğiniz açık/kapalı spor alanı, tek pota basketbol sahası, sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda sporunuzu da yapabileceğiniz kapalı havuzu ile spor yaşantınızın bir parçası haline geliyor.

Otopark hizmetleri

Her dairenin özel kapalı otoparkı ve misafirler için özel açık otopark alanı ile güvenliği her noktaya taşıyan MiaVita, park sorununu ortadan kaldırıyor. Size sadece arabanızı rahatlıkla park ettikten sonra MİAVİT Beytepe’nin konforunu sürmek kalıyor.