Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mihmandar Eyüp lokasyonuyla dikkat çekiyor

Beyaz İnşaat'ın Eyüp'te konumlandırdığı Mihmandar Eyüp projesi; AVM'lere, eğitim ve sağlık kurumlarına, ulaşım arterlerine ve ibadet bölgelerine yakınlığıyla ilgi görüyor

İstanbul'un simge semtleri arasında yer alan Eyüp'te 28 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Mihmandar Eyüp projesinde farklı büyüklükte 10 dükkân ve 78 daire bulunuyor. Tek kütle bina ve 3 bloktan oluşan projede büyüklükleri 131 metrekare ile 206 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer veriliyor. Mihmandar Eyüp'ün 1 Nisan 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

İsmini "Misafiri ağırlayan, konuğun her istediğini yerine getiren" anlamındaki Mihmândâr-ı Resûlullah Eyüp Sultan Hazretleri’nden alan Mihmandar Eyüp projesinin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, spor salonları, hamam, sauna, hobi odaları, seyir terası, cep sineması, çocuk oyun parkları, play station odası, kafeterya ve mescitler bulunuyor.

Önünde minibüs, otobüs, metro durakları bulunan Mihmandar Eyüp, Eyüp Sultan’a ve Haliç Köprüsüne 2,5 kilometre, Axis AVM’ye 600 metre, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine 6 kilometre, Aksaray’a 7 kilometre, Eminönü’ne 8 kilometre, Taksim’e 9 kilometre mesafede bulunuyor.