Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mika Naturalist, LEED sertifikasına aday oldu

Mika İnşaat tarafından İstanbul'un en bakir alanlarından Kemerburgaz'da yükselen Mika Naturalist projesi LEED sertifikasına aday oldu.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısının ardından satışlarına başlanan Mika Naturalist projesi 3 bin 98 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Büyüklükleri 90 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen 68 konutun yer aldığı projede daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlandı.

Teslimlerine Aralık 2017'de başlanması beklenen Mika Naturalist projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 625 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor. Proje tamamlandığında 1+1 dairelerin en az 2 bin TL'den kiracı bulması bekleniyor.

"Raylı sistemle birlikte değeri katlanacak"

Projenin lansmanında konuşan Mika İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Yıldız, "Kemerburgaz, Maslak-Zincirlikuyu hattında çalışanlar için hem şehrin içinde hem de yemyeşil doğasıyla bir o kadar da şehrin dışında kalan lokasyonlardan biri. Bunun yanı sıra; Üçüncü Havalimanı, Üçüncü Köprü ve Kemerburgaz’dan geçecek raylı sisteme olan yakınlığıyla da değerini hızla katlayacak bir bölgede yer alıyor. Hem doğanın içinde huzurlu ve konforlu yaşamak isteyenler hem de yatırım yapmak isteyenler için de ideal" dedi. Mika Naturalist projesinin yüzde 15'lik kısmının kısa sürede satıldığı belirten Yıldız, projenin yüzde 70'inin 2016 yılının Aralık ayına, tamamının ise teslime kadar satılmasını öngördüklerini belirtti.