Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Milpark Plus’ta hemen teslim tapu avantajı

İstanbul Esenyurt’ta yükselen Milpark Plus’ta hemen teslim tapu avantajı sunuluyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Milpark Plus projesi, Deira Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt’ta yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı Milpark Plus’ta hemen teslim tapu avantajı yer alıyor.

987 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

33 bin 180 metrekare üzerinde yükselen Milpark Plus; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 987 adet konuttan meydana geliyor. Milpark Plus’ta yer alan konutların büyüklükleri 80 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiyor.

YÜZDE 10 İNDİRİM FIRSATI SUNULUYOR

Milpark Plus’ta yer almak isteyenler için hemen tapu avantajı bulunuyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Milpark Plus projesi, 3 bloktan meydana geliyor. E-5 ve TEM otoyoluna çok yakın konumda yükselen Milpark Plus; metrobüse 400 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 20 dakika mesafede yer alıyor.

Milpark Plus’ta yer alacak olan konut sakinlerine sosyal tesis, kafe, kreş, mağaza, ofis, spor salonu, fitness salonu, basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve çocuk parkı gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.