Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mi’Marin Ayayorgi’de 2019 teslimli 4+1 konutlar 3 milyondan başlıyor

Suv Yapı tarafından İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ayayorgi’de yaşama kazandırılan Mi’Marin Ayayorgi projesinde 4+1 konutlar 3 milyon TL’den başlıyor.

Gayrimenkulün nitelikli isimlerinden Suv Yapı kalitesiyle İzmir’İn tatil ve turizm merkezi ilçesi Çeşme’de sektöre kazandırılan Mi’Marin Ayayorgi projesinde daire teslimlerinin Haziran 2019 tarihinde yapılması planlanıyor.

Konumu ve sosyal olanakları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran projede tüketiciye 2+1 ve 4+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçenekleri sunuluyor. Projede yer alan 2+1 kat planındaki konutların satışları bitti. Ancak 4+1 kat planındaki konutların satışları devam ediyor.

Konforlu ve ayrıcalıklı yaşam deneyimi vaat eden projelerden Mi’Marin Ayayorgi’de 4+1 dairelerin fiyatları 3 milyon TL’den başlangıç gösteriyor. Mi’Marin Ayayorgi konut projesinden yüzde 50 peşinata ödeyerek daire satın alınabiliyor. Geri kalan kontu bedel ise belirlenen teslim tarihine kadar vadeyle tahsil edilebiliyor.

Tamamı 25 adet villa seçeneğinden meydana gelen Mi’Marin Ayayorgi Çeşme projesi Suv Yapı güvencesiyle inşa ediliyor. Projede 19 tanesi tek ve 6 tanesi de ikiz villa olmak üzere toplam 25 lüks konut bulunuyor. Satışları süren 4+1 kat planındaki villa seçeneklerinin büyüklükleri brüt 272 metrekare olacak şekilde tasarlandı.

Mİ'MARİN AYAYORGİ DAİRE PLANLARI VE GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

  • 4+1 daireler 3 milyon TL ile 3 milyon 250 TL arasında değişen fiyatlarla konut alıcılarının beğenisine sunuluyor.

Bölgede yer alan ünlü tatil lokasyonlarına çok yakın bir mesafede konumlandırılan Mi’Marin Ayayorgi konut projesinde teslimler ise Haziran 2019 tarihinde yapılacak.

Mİ’MARİN AYAYORGİ ÇEŞME SOSYAL OLANAKLAR

Mimarin Ayayorgi projesindeki sosyal olanaklar arasında ise;

• Yüzme havuzu
• Fitness salonu
• Sauna
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Yürüyüş alanları yer alıyor.