Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mina Towers görücüye çıkıyor

Başaran Gayrimenkul Yatırım imzasıyla Fikirtepe'de hayat bulacak olan Mina Towers projesinin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanacak.

İstanbul'da kentsel dönüşüm denince akla ilk gelen bölgelerden olan Fikirtepe'de inşaatlar durmaksızın devam ediyor. Bölgenin en yeni projesi Mina Towers da önümüzdeki günlerde lanse edilerek satışa çıkarılmaya hazırlanıyor. “Dünya standartlarında bir yıldız şimdi Kadıköy’de” sloganıyla hayata geçirilen Mina Towers projesi 69 bin 500 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor.

Ön talep süreci devam eden projede alanları 55 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Toplamda bin 500 konutun yer alacağı Mina Towers'ta konutların yanı sıra 95 ticari birime de yer veriliyor. Fiyatlar ve ödeme koşullarının henüz belli olmadığı projede teslimlerin Aralık 2018'de yapılacağı öngörülüyor.

Yolanthe Sneijder Cabau'nun reklam yüzü olduğu Mina Towers projesinin sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkusu, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, restoran, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası yer alıyor. 25 katlı 6 bloktan meydana gelen Mina Towers projesi sunduğu Adalar ve deniz manzarasıyla da dikkat çekiyor.