Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mina Towers tamamlandığında yatırımcısına yüzde 40 kazandıracak

Başaran Yatırım Holding tarafından Anadolu yakasının gözde yatırım bölgelerinden Fikirtepe'de konumlandırılan Mina Towers projesinde 2017'nin kampanyası başladı.

Başaran Yatırım Holding güvencesiyle hayata geçirilen Mina Towers, 2017 yeni dönem fırsatıyla yüzde 10 peşin indirimi ve kişiye özel esnek ödeme koşullarıyla kolayca ev sahibi olma imkanı sunuyor. Yalaşık bin 500 konut ve 95 ticari birimden meydana gelen Mina Towers projesinde alanları 55 metrekare ile 300 metrekare aralığında değişen stüdyodan 5,5+1'e kadar 20 farklı tipte yer alıyor.

İnşaat çalışmalarının devam ettiği projenin 18 ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Teslimat sonrasında yatırımcısına minimum yüzde 40 oranında prim sağlayacağı öngörülen proje, Mimar Eren Talu imzasını taşıyor. Yolanthe Sneijder Cabau’nun marka yüzü olduğu Mina Towers, Mandıra Caddesi’nde 26 bin metrekarelik arazi üzerinde 6 kule olarak inşa ediliyor.

Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, hava alanlarına, Avrasya Tüneli ve Bağdat Caddesi’ne kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers'ın çarşı alanında mağazaların yanı sıra açık teras alanlarının bulunduğu cafe & restoranlar, çocuk oyun alanları, fitness, SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunuyor.

“Dünya standartlarında bir yıldız şimdi Kadıköy’de” sloganıyla lanse edilen proje hakkında detaylı bilgi ve talep formuna www.minatowers.com adresinden ya da 0212 444 62 61 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.