Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mina Towers'ta fiyatlar belli oldu

Başaran Yatırım Holding'in Anadolu yakasının yeni merkezi Fikirtepe'de konumlandırdığı Mina Towers'ta dairelerin metrekare birim fiyatları 7 bin 400 TL'den başlıyor.

“Dünya standartlarında bir yıldız şimdi Kadıköy’de” sloganıyla yola çıkan Mina Towers projesi 27 Eylül Salı günü gerçekleştirilen lansmanla basın mensuplarına tanıtıldı. Mimar Eren Talu tarafından tasarlanan projede büyüklükleri 55 metrekare ile 300 metrekare aralığında değişen bin 500 konut ve 95 ticari alana yer veriliyor. Bölgenin en değerli noktalarından Mandıra Caddesi üzerinde yükselen proje 26 bin metrekarelik arazi üzerinde 6 kule olarak inşa ediliyor. Stüdyo ile 5,5+1 arasında herkesin ihtiyacına göre değişen daire tiplerine yer verilen projede metrekare birim fiyatları 7 bin 400 TL'den başlangıç gösteriyor. Yüzde 10 peşinatla daire sahibi olunabilen projede teslimlerin 30 ay sonra yapılacağı öngörülüyor.

"Doğru lokasyonda, kaliteli bir yaşam sunuyoruz"

Mina Towers satış ofisinde gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Başaran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Başaran, "Aktif olduğumuz tüm sektörlerde yarattığımız marka değerini gayrimenkul alanına da taşıma hedefiyle ilk konut projemizi hayata geçirdik. Mina Towers’ı hem konut beklentilerini hem de sosyal ihtiyaçları karşılayacak bir konseptle tasarladık. Doğru lokasyonda, kaliteli bir yaşam hayali olanların bu beklentilerine cevap verecek Mina Towers ile Fikirtepe’deki iddiamızı ortaya koyacağız. Bu bölge, bizim uzun vadeli projeler geliştirip kalıcı bir marka olarak yer alacağımız değerli bir lokasyon. Mina Towers’tan sonra 2 yıl içinde 2 projemiz daha bölgede aktif olarak yer alacak" dedi.

Lokasyonuyla fark yaratacak

Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, hava alanlarına, Göztepe D100 karayolu üzerinden Avrupa yakasına kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers, profesyonel ve sosyal hayatın en önemli değeri “zamanı” en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Yaşamın, bu yaklaşımla ele alındığı proje, bunu önce akılcı bir mimari konsepte, sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştürek sağlıyor. Çarşı alanında mağazaların yanı sıra açık teras alanlarının bulunduğu cafe & restoranlar, çocuk oyun alanları, fitness, SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları projede yer alan sosyal olanaklar arasında.

Farklı sektörlerdeki deneyimini ve yenilikçi anlayışını gayrimenkul sektöründe de ortaya koymaya hazırlanan Başaran Yatırım Holding, Mina Towers ile yeni nesil bambaşka bir proje olarak sektörde yerini alacak.