Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mina Towers'tan ev alanlara 4 gün 3 gece Bodrum veya Trabzon tatili!

Fikirtepe'de yükselen Mina Towers'tan 30 Eylül'e kadar ev satın alanlar, Ramada Resort Bodrum veya Ramada Plaza Trabzon’da 4 gün 3 gece tatil hakkı kazanıyor.

Başaran Yatırım Holding’in Anadolu yakasının en değerli lokasyonlarından Fikirtepe’de hayata geçirdiği Mina Towers'tan 30 Eylül'e kadar daire sahibi olanlar; Ramada Resort Bodrum veya Ramada Plaza Trabzon’da 4 gün 3 gece keyifli bir tatil fırsatı yakalıyor. Kampanyadan faydalananlar yüzde 10 peşin indirimi ve sıfır faizli vadelendirmenin yanı sıra kişiye özel esnek ödeme seçeneklerinden oluşan avantajlı bir yatırımla ev sahibi olarak 1 yıl boyunca diledikleri otelde konaklama imkanı buluyor.

Büyüklükleri 55 metrekare ile 300 metrekare aralığında tasarlanan, yaklaşık 1500 konut ve 95 ticari alandan meydana gelen projede, stüdyo ile 5,5+1 arasında herkesin ihtiyacına göre değişen 20 tip daire seçeneği yer alıyor. 6 blok halinde yükselen Mina Towers projesinde teslimlerin Ocak 2019'da başlayacağı öngörülüyor.

Galatasaraylı dünyaca ünlü futbolcu Wesley Sneijder'in eşi Manken Yolanthe Cabau'nun reklam yüzü olduğu Mina Towers'ın sosyal donatı alanları arasında açık teras alanlarının bulunduğu cafe & restoranlar, çocuk oyun alanları, fitness, SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları mevcut.