Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mint Çağlayan'ın yüzde 50'si 20 günde satıldı

Gayrimenkul sektörüne Mint Çağlayan projesiyle hızlı bir giriş yapan MİNT, projedeki dairelerin yüzde 50'sini sattı. Projede her gün 1 milyon TL'lik konut satıldı.

MİNT, 20 gün önce satışa çıkardığı Mint Çağlayan projesinde hızlı bir satış grafiği yakaladı. Projeden her gün 1 milyon liralık daire satışı gerçekleştirdiklerine dikkat çeken MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, “Satışa başladığımız günden itibaren çok yoğun bir talep alıyoruz. Lansman öncesi satış yapmadan, sadece lansmandan bu yana 20 günlük süre zarfında projemizin yarısını sattık ve 20 milyon liralık bir ciro elde ettik. Bu da bize yenilenebilir enerjiyle, optimum metrekareli, aidatı düşük, İstanbul’un tam merkezinde ve kira garantili konutlar üretmenin konut alıcısı tarafından ne kadar çok ihtiyaç duyulduğunu gösterdi" dedi.

Yeni projeler yolda

MİNT markasıyla sektöre yeni bir kategori ve yeni bir soluk getirmenin karşılığını oturumcu ve özellikle de yatırımcı kitleden fazlasıyla gördüklerini söyleyen Altıoğlu, "Çok kısa bir sürede Mint Çağlayan’ın satışlarını tamamlayıp önümüzdeki aylarda yeni projelerimize başlayacağız" diye konuştu.

Yüzde 15'lik lansman indirimi 10 gün daha devam edecek

Mint Çağlayan'da büyüklükleri 35 metrekare ile 111 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine yer verdiklerini belirten Sefer Altıoğlu, "Metrekaresi 6 bin 750 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktık. Lansmana özel 1 aylık süre boyunca peşin alımlarda yüzde 15’lik indirim avantajı sağlıyoruz. Lansman avantajının ve merkezi lokasyonun etkisiyle son on günde de aynı ilginin artarak sürmesini bekliyoruz. Ayrıca yüzde 5 peşinat ödeyen herkese garantör bankalarımız aracılığıyla uzun vadeli, minimum ödemeli seçenekler sunuyoruz" dedi.