Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mint Şişli ve Mint E-5 projelerinde 2 yıl kira garantisi

MİNT Yapı tarafından geliştirilen Mint Şişli ve Mint E-5 projelerinde 24 ay boyunca 700 TL’den başlayan fiyatlarla 24 ay kira garantisi veriliyor.

Mint Şişli ve Mint E-5 projelerinde konut sahibi olmayı kolaylaştıran yepyeni bir kampanya sunuluyor. MİNT’in bu iki projesinden daire sahibi olmak isteyenlere 24 ay süre boyunca ayda bin 700 TL ile 4 bin 500 TL arasında kira garantisi sunuluyor.

MİNT Yapı iki projesinde kira garantisi başlatıldı. Kampanya kapsamında hayata Mint E-5 ve Mint Şişli projesinde 24 ay süresince ayda bin 700 TL ile 4 bin 50 0TL arasında değişen fiyatlarla kira garantisi avantajı veriliyor.

MİNT Yapı’nın şehrin merkezinde konumlandırdığı en prestijli projelerinden Mint Şişli Mint E-5 projelerinden kira garantisi avantajı ile yatırımcı 2 yıl boyunca konut bedelinin yüzde 6’sını kazanabiliyor. Geri dönüş süresi ise 16,7 yıl olarak belirlendi.

Kasım 2018 tarihinde teslimlerinin gerçekleştirilmesi planlanan Mint E-5 projesinde metrekare bazında fiyatlar 8 bin 200 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın alanlar geliştirilen kira garantisi kampanyası kapsamında 2 yıl süreyle bin 700 TL ile 4 bin 500 TL arasında kira alabiliyor. Bu şekilde kampanya dahilinde yatırımcı konut bedelinin yüzde 6’lık kısmını kazanıyor ve amortisman süresi 24.7 yıl olarak belirlenen dairelerin geri dönüş süresi de kısalarak 126.7 yıla kadar düşebiliyor.

Stüdyo daireden 2+1 konut tipine kadar farklı daire seçenekleri sunulan MİNT Yapı’nın prestijli projesi Mint E-5’te daire fiyatları ise 338 bin TL ile 835 bin TL arasında değişiyor. Proje Perpa metrobüs hattına 2 dakika uzaklıkta, Memorial Şişli Hastanesi’ne ise yürüme mesafesinde konumlanıyor. Projede anahtar teslimlerinin ise Kasım 2018’de yapılması bekleniyor.

MİNT Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Şişli’de iş ve yaşamın merkezinde konumlandırılan Mint Şişli projesinde ise Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanan dairelerin fiyatları 328 bin TL ile 996 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Merkezi konumuyla dikkat çeken iş ve yaşamın merkezindeki proje Kanyon AVM ve Levent metro durağına sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor.