Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mira Ofis Beytepe’de fiyatlar 700 bin TL’den başlıyor

Yavuz Yapı tarafından Ankara Beytepe’de inşa edilen Mira Ofis Beytepe projesinde fiyatlar 700 bin TL’den başlıyor.

30 bin 375 metrekarelik arsa üzerine kurulan Mira Ofis Beytepe projesi, Yavuz Yapı tarafından Ankara’nın hızla gelişen lokasyonlarından Beytepe’de yükseliyor. 70 bin 260 metrekare inşaat alanına sahip olan bu projede 157 metrekare ile 468 metrekare arasında değişen ofis tipleri bulunuyor. Mira Ofis Beytepe’de teras ofis, kule ofis, cadde mağazaları ve bahçe ofis bölümleri yer alıyor.

Mira Ofis Beytepe’de fiyatlar 700 bin TL’den başlayarak 2 milyon 140 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Projenin teslim tarihi ise Haziran 2018 olarak açıklandı.

Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde hayata geçirilen Mira Ofis Beytepe, modern mimarisi, avantajlı lokasyonu ve her ihtiyaca uygun ofis tipleriyle yatırımcılar için konforlu bir yaşam vaat ediyor.

Kapalı otoparktan tüm ofis katlarına direkt asansör ile ulaşım sağlanabilen Mira Ofis Kule projesi Mimar Gökhan Aksoy imzası taşıyor. Kule bölümünde ise her katta 4 ofis bulunuyor. Mira Ofis Beytepe’de villa şeklinde az katlı bloklarda çalışma fırsatı sunuluyor.