Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mirage Residence'ta son 20 dairenin satışı sürüyor

Sur Yapı imzasıyla Güneşli'de yükselen Mirage Residence projesinde son 20 dairenin satışı devam ediyor. Projede fiyatlar 400 bin TL'den başlıyor.

Sur Yapı güvencesiyle Güneşli'de konumlandırılan Mirage Residence'ta son dairelerin satışları uygun ödeme koşulları ve cazip fiyatlarla devam ediyor. Projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılar yüzde 35 peşinat ödedikleri takdirde, teslimde bir 35'lik bir ödeme daha yapıyor. Kalan kısım ise şirket bünyesinde 60 aya kadar vadelendirilebiliyor. Peşin ve banka kredili ödemelerde ise yatırımcılara yüzde 10+10 indirim fırsatı sunuluyor.

Daire fiyatlarının 400 bin TL'den başladığı Mirage Residence projesi 15 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen 17 katlı 3 bloktan oluşuyor. 342 konutluk projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projede yer alan dairelerin alanları 58 ile 234 metrekare arasında değişiyor.

300 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Mirage Residence projesinin sosyal donatı alanları arasında yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanları, açık hava fitness alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunuyor.