Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mirage Rezidans'ın cadde mağazaları satışa çıkıyor

Sur Yapı tarafından İstanbul'un yeni Levent aksı olarak tanımlanan Basın Ekspres'te hayata geçirilen Mirage Rezidans'ın cadde mağazaları satışa çıkıyor.

Sur Yapı’nın proje ile ilgili yaptığı açıklamadan edinilen bilgilere göre, Sur Yapı’nın Güneşli Basın Express’te inşa ettiği Güneşli Mirage Rezidans projesinin ticari birimleri 29 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan açık artırma ile sahiplerini bulacak.

Dükkan fiyatları 299 bin TL'den başlıyor

29 Mayıs Pazar günü saat 14.00’da yapılacak olan açık artırmada Mirage Rezidans Cadde mağazaları 299 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılacak.

36 ay vade farksız ödeme olanağı ile sahiplerini bekleyen Mirage Cadde mağazalarının bölgenin gözde ticari merkezi haline gelmesi öngörülüyor.

Mirage Rezidans yüksek prim getirisi vadediyor

Mirage Rezidans, Güneşli Basın Ekspres'te yükseliyor. Lokasyonu, sosyal donatıları ve rezidans hizmetleriyle beraber Mirage Rezidans'ta ayrıca dükkan, kafe ve restoranlardan oluşan büyük bir alışveriş caddesi de dikkat çekiyor. Mirage Rezidans’ta yer alan alışveriş caddesinin bölgenin önemli ticaret merkezlerinden biri haline geleceği tahmin ediliyor.

Sur Yapı, öncesinde de Güneşli lokasyonunda Corridor Rezidans & Çarşı projesini hayata geçirmiş ve satışlarını da kısa süre içinde tamamlayı başarmıştı.