Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Miray Park Konutları'nda fiyatlar 89 bin TL'den başlıyor

NBC Gizer'in Adana Sarıçam'da hayata geçirdiği Miray Park Konutları projesi uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşullarıyla yatırımcılarını bekliyor.

Adana'nın gelişen bölgelerinden Sarıçam'da 4 bin 621 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Miray Park Konutları, Adana'da konut anlayışını değiştirmeye hazırlanıyor. Toplamda 144 dairenin yer aldığı projede teslimlerin Haziran 2018'de başlaması planlanıyor. Miray Park Konutları alanları 62 metrekare ile 112 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara yüzde 50 peşinatla 15 aya kadar vade farksız taksit fırsatının sunulduğu projede 1+1 daireler 89 bin TL'den, 2+1 daireler ise 119 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Sakinlerine huzurlu bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırım fırsatı sunan proje Adana Koza Arena Stadı ve Çukurova Üniversitesi'ne olan yakınlığıyla dikkat çekşiyor.

"Hayallerinizi yükseltin!" sloganıyla lanse edilen Miray Park Konutları'nın sosyal donatı alanları arasında açık otopark, yürüyüş parkuru, peyzaj alanları, basketbol ve futbol sahası, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi bulunuyor.