Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MOD Bahçelievler trafik sorununu ortadan kaldırıyor

Metroya olan 200 metrelik uzaklığıyla yatırımcısına trafiksiz bir hayat vadeden MOD Bahçelievler'de satışlar devam ediyor.

Metroya yakın konumda bulunan markalı konut projeleri, İstanbul’da en çok değer kazanan gayrimenkul projeleri olarak öne çıkıyor. Özellikle son yıllarda hızla değerlenen Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunan MOD Bahçelievler ise, metroya 200 metrelik mesafede olmasıyla kullanıcılarına büyük avantaj sağlıyor.

MOD Bahçelievler, Basın Ekspres üzerinden halen hizmet vermekte olan Masko metro durağına bağlanan ve 2018 yılında hayata geçmesi planlanan Ataköy - İkitelli metro hattı üzerinde yer alıyor. 19 dakikada Ataköy’den İkitelli’ye gidecek 13 kilometrelik metro hattının hizmete girmesinin ardından, trafiğe girmeden, sadece raylı sistem kullanarak Mod Bahçelievler’den İstanbul’un her noktasından ulaşım mümkün olacak.

İstanbul'un yüksek prim vadeden bölgelerinden Bahçelievler'de hayata geçirilen MOD Bahçelievler projesinde üç yatay blokta toplam 84 daireye yer veriliyor. Alanları 163 metrekare ile 221 metrekare arasında değişen 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçeneklerine yer verilen projede dairelerin metrekare birim fiyatları ise 4 bin 950 TL olarak belirlendi.