Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MOD Bahçelievler'de 36 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

MOD Gayrimenkul Yatırım tarafından Bahçelievler'de hayata geçirilen MOD Bahçelievler projesinde yüzde 30 indirimin yanı sıra 36 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen MOD Bahçelievler projesinde konutların yüzde 45'i sahiplerini buldu. Satışların tüm hızıyla devam ettiği MOD Bahçelievler'den konut sahibi olmak isteyenler için ise yeni bir kampanya başladı. 3 blokta toplam 84 daireden meydana gelen MOS Bahçelievler ödeme planı kapsamında; projeden daire satın almak isteyen yatırımcılara sıfır faizle 36 ay, 0,69 faiz oranıyla ise 69 ay vade imkanı sunuluyor. Yüzde 10 indirim fırsatının devam ettiği projede dairelerin metrekare birim fiyatları 4 bin 950 TL'den başlangıç gösteriyor.

Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan MOD Bahçelievler'de alanları 163 metrekare ile 221 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Aile yaşamına uygun geniş daireleriyle dikkat çeken projede; 2+1 daireler 800 bin TL'den, 3+1 daireler 990 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 210 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor.

Arazisinin 5 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan MOD Bahçelievler'in sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, fitness merkezi ve saunaya yer veriliyor. Yeşilköy Havalimanı-Basın Ekspres-TEM bağlantı yolunun üzerinde inşa edilen proje; metro ve metrobüse yakınlığı sayesinde yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor.