Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MOD Bahçelievler'de fiyatlar 800 bin TL'den başlıyor

MOD Gayrimenkul Yatırım tarafından Bahçelievler'de hayata geçirilen MOD Bahçelievler projesinde daire fiyatları 800 bin TL ile 1 milyon 210 bin TL arasında değişiyor.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen MOD Bahçelievler projesi az katlı ve yatay mimarisiyle dikkat çekiyor. Metroya 200 metre mesafede yer almasıyla yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam vadeden projede toplam 84 konuta yer veriliyor.

Alanları 163 metrekare ile 221 metrekare arasında değişen 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçeneklerine yer verilen projede dairelerin metrekare birim fiyatları lansman dönemine özel olarak 4 bin 950 TL olarak belirlendi. Yüzde 30 peşinat, yüzde 15 teslimde ödeme, kalanı 36 ay sıfır faizle veya 120 ayda yüzde 0,69 faizle kredi imkanı sunulan MOD Bahçelievler projesinde daire fiyatları ise 800 bin TL ile 1 milyon 210 bin TL arasında değişiyor.

SPDO-Sabri Paşayiğit imzası taşıyan MOD Bahçelievler’in daireleri, yaşam konforunu artıran daire planlamasıyla da fark yaratıyor. Giriş holü ve odalara açılan koridor rahat hareket imkanı sağlayan ölçeklerde tasarlanıyor. Tüm daire modellerinde biri büyük biri küçük olmak üzere çift balkon bulunuyor. Büyük balkon mutfak ve salona, küçük balkon ise ebeveyn yatak odasına açılıyor. Ayrıca tüm dairelerde ebeveyn banyosuna yer veriliyor.