Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MOD Bahçelievler’de inşaatın yüzde 50’si tamamlandı

MOD Gayrimenkul güvencesiyle Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen MOD Bahçelievler projesinde inşaatın yüzde 50’si tamamlandı.

MOD Gayrimenkul imzasıyla İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılan MOD Bahçelievler projesi 3 blokta 84 daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer verilen projede 2+1'ler 115 metrekare, 3+1'ler 127 metrekare, 4+1'ler ise 151 metrekare olarak dizayn edildi.

Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen MOD Bahçelievler projesinde kaba inşaatın yüzde 50’si tamamlandı. Projede teslimlerin 2018 Eylül ayında yapılması planlanıyor.

MOD Bahçelievler ödeme planı

MOD Bahçelievler’de dairelerin metrekare birim fiyatı 4 bin 950 TL’den başlıyor. Genel olarak oturum amaçlı tercih edilen dairelerin yüzde 45’i satılmış durumda. Projede 36 ay sıfır faiz ya da 60 ay yüzde 0,69 faiz imkanı sunuluyor.

MOD Bahçelievler projesinde yüzme havuzu erkekler ve kadınlar için ayrı tasarlanmış fitness salonu, sauna ve buhar odası gibi günün yorgunluğunu çıkaracak sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

MOD Bahçelievler projesi Atatürk Havalimanı, Basın Ekspres ve TEM bağlantı yolu üzerinde inşa ediliyor.