Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MOD Bahçelievler'de lansmana özel yüzde 10 indirim kampanyası devam ediyor

Geniş metrekareli daireleriyle özellikle çocuklu ailelerden yoğun ilgi gören MOD Bahçelievler'de daireler metrekaresi 4 bin 950 TL'den satışa sunuluyor.

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından İstanbul'un yüksek prim vadeden bölgelerinden Bahçelievler'de hayata geçirilen MOD Bahçelievler projesinde üç yatay blokta toplam 84 daireye yer veriliyor. Alanları 163 metrekare ile 221 metrekare arasında değişen 2.5+1, 3.5+1 ve 4.5+1 daire seçeneklerine yer verilen proje, Basın Ekspres Yolu'nda yükseliyor. 5 bin metrekarelik alanı peyzaja ayrılan MOD Bahçelievler'de dairelerin metrekare birim fiyatları ise 4 bin 950 TL olarak belirlendi. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projeden daire sahibi olmak isteyenlere lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı da sunuluyor.

'Buçuk odalar' hayatı kolaylaştırıyor

MOD Bahçelievler daireleri ‘buçuk oda’ avantajı da sağlıyor. Az sayıda markalı konut projesinde göze çarpan ‘buçuk oda’ kolaylığı, MOD Bahçelievler’in geniş daire modellerinin bir parçası olarak aile yaşamına önemli kolaylıklar sağlıyor. Projede yer alan tüm dairelerde ‘buçuk oda’ bulunuyor.

Tüm dairelerde balkon bulunuyor

Yatay mimaride planlanan MOD Bahçelievler’in daireleri, yaşam konforunu artıran daire planlamasıyla da fark yaratıyor. Giriş holü ve odalara açılan koridor rahat hareket imkanı sağlayan ölçeklerde tasarlanıyor. Tüm daire modellerinde biri büyük biri küçük olmak üzere çift balkon bulunuyor. Büyük balkon mutfak ve salona, küçük balkon ise ebeveyn yatak odasına açılıyor. Ayrıca tüm dairelerde ebeveyn banyosuna yer veriliyor.