Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MOD Gayrimenkul'den yeni proje: MOD Ekspres

MOD Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılacak olan MOD Ekspres projesinde satışlar önümüzdeki günlerde başlayacak.

"MOD" markasıyla ürettiği projelerinde yatırımcısına karlı bir yatırım fırsatının yanı sıra yüksek standartlar bir yaşam alanı sunan MOD Gayrimenkul yeni projesi MOD Ekspres için kolları sıvadı. İstanbul'un yeni Levent aksı olarak tanımlanan Basın Ekspres Yolu'nda 10 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek yeni proje için ön talep toplanmaya önümüzdeki günlerde başlanacak.

Toplam 300 adet bağımsız birimden oluşacak olan MOD Ekspres projesinde 1+1 tipinde home ofislere yer verilecek. Yapımına 2018 yılında başlanacak olan projenin teslimlerine ise 2020'de yılı içerisinde başlanacak. MOD Ekspres'te daire fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı.

MOD Ekspres projesi hakkında açıklamada bulunan MOD Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, "Basın Ekspres Yolu’na cepheli bir arsada inşa edeceğimiz MOD Ekspres, bir fabrika dönüşümü projesi. Şu anda bu projeye üzerine yoğunlaştık. Çevredeki projelerden farklılaşacak yöntemler üzerine çalışıyoruz. Çalışmalarımızı tamamladığımızda, hem projeyi, hem de projeden konut alacak yatırımcıyı çok ayrıcalıklı kılacak bir konsept çıkacak" dedi.