Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mod İstanbul’da yüzde 10 indirimli konut taksitleri 2019’da başlıyor

Mod İstanbul projesinde yüzde 25 peşinatla yüzde 10 indirimli ev sahibi olma imkanı tanınıyor. Üstelik ödemeler Ocak 2019'da!

İstanbul’un en gözde lokasyonlarından Kağıthane ‘de Ortadoğu Grup tarafından konumlandırılan Mod İstanbul projesinde yüzde 25 peşinatla yüzde 10 indirimli ev sahibi olma imkanı tanınıyor.

İstanbul’un sürekli gelişen ve yenilenen ilçesi Kağıthane’de Ortadoğu Grup tarafından projelendirilen Mod İstanbul’da gayrimenkul yatırımcılarına ve ev sahibi olmak isteyenlere özel çeşitli avantajlar sunuluyor.

Fiyatlar 486 bin TL’den başlıyor

Fiyatları 486 bin TL’den başlayan projede dairelerin liste fiyatından yüzde 10 oranında indirim uygulanarak, sadece 25 bin lira peşinatla, 2019 yılı Ocak ayına kadar ödemeleri bekleterek konut sahibi olabilme imkanı tanıyor.

teslimler Haziran 2018’de

Teslimlerin 2018 Haziran’da gerçekleştirilmesi planlanan proje ulaşım olanaklarına yakınlığıyla da cazibe merkezi olmaya hazırlanıyor.

Ulaşım noktalarına yakınlığıyla dikkat çekiyor

Mod İstanbul Kemerburgaz Caddesi’ne, TEM’e, E-5 bağlantı yoluna ve Mecidiyeköy Mahmutbey metro hattına yakın konumuyla hem yatırımcıyı hem de daire sahibi olmak isteyenleri cezbediyor.