Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mod İstanbul'da yüzde 25 peşinata yüzde 10 indirim fırsatı

Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Mod İstanbul projesinden yüzde 25 peşinat ve yüzde 10 indirim şansı ile konut sahibi olabilmek mümkün.

Konut sektörünün önemli isimlerinden Ortadoğu Grup güvencesiyle son zamanların en hızlı gelişen ve en çok tercih edilen lokasyonlarından Kağıthane’de hayata geçirilen Mod İstanbul projesinde indirim dönemi başladı. Projeden konut sahibi olmak isteyenler sadece yüzde 25 peşinat ödeyerek yüzde 10 indirim şansı yakalıyorlar.

Merkezi konumu ve sosyal imkanları ile ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını iş ve yaşamın merkezinde açan Mod İstanbul’da fiyatlar 514 bin TL’den başlıyor. Projede teslimleri ise Ocak 2019’da yapılacak.

3 bin 770 metrekarelik arsa alanına inşa edilen Mod İstanbul oval pencereleriyle estetik mimarinin en güzel örneklerinden birisini sunuyor. Üstelik projedeki bu özellik sayesinde manzara geniş bir perspektiften görülebiliyor. Mod İstanbul'da daire tipleri ise 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

3 blokta 115 daireden oluşan projenin 2 dönümü yeşil alanlara ayrıldı. 14 bin metrekare inşaat alanı üzerinde konut sektörüne kazandırılan projenin sosyal imkanları arasında çocuk oyun alanları, çocuk ve yetişkinlere özel tasarlanmış yüzme havuzları, fitness merkezi ve sauna bulunuyor.