Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Moment Beştepe'de kampanyadan yararlanmak için son günler

Ankara'nın en değerli yerleşim bölgelerinden Beştepe'nin ofis ihtiyacını karşılamak üzere yükselen Moment Beştepe, bölgede ofis kavramını değiştirmeye hazırlanıyor.

Moment Beştepe, karlı bir yatırımın yanı sıra ofis sahipleri ve çalışanlarına beden ve ruh sağlıklarına önem veren ortamlar sunuyor. Proje alışılagelmiş ofis standartlarını yükseltirken, konsepti ile ofis kavramına yeni bir soluk kazandırıyor. Moment Beştepe Ofis, çalışanlar için zamanın değerini önemseyerek; keyifle mola verebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri alanları, ofislerinin sadece bir adım uzağına getiriyor. Projede çalışanların dinlenebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri uyku odaları, yoga/pilates salonu, zen bahçeleri, workshop salonu, ferah toplantı odaları, kafe ve restoranlar bulunuyor.

Projeden ofis sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşullarının sunulduğu Moment Beştepe'de 30 Kasım’a kadar peşin alımlarda yüzde 15 indirim ve 12 ay vade farksız ödeme imkânı sunuluyor. Kampanya süresince tüm ofislerin dekorasyonlu olarka teslim edilecepği projeden banka kredisiyle ofis sahibi olmak isteyenler bankaların düşük faiz oranlarıyla sunduğu 120 ay vade imkanlarından yararlanabiliyorlar.

Lokasyonu sebebiyle işe geç kalma sorununu ortadan kaldıracak olan proje; Eskişehir, Konya Yolu ve en akıcı alternatif olan Sakıp Sabancı Bulvarı, toplu taşıma araçları ile metroya olan mesafesi dikkat çekiyor.