Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Moment Beştepe'de yeni bir kampanya başladı

Moment Yapı tarafından Beştepe'de hayata geçirilen Moment Beştepe'de 15 Kasım'a kadar yüzde 15 indirin fırsatı sunuluyor. Projenin teslimlerine Aralık 2017'de başlanacak.

Ankara Beştepe'de hayata geçirilen Moment Beştepe projesi sahip olduğu özellikler ile kârlı bir iş hayatının yanı sıra ofis sahiplerinin ve çalışanlarının beden ve ruh sağlıklarını da önem veriyor. Çalışanların keyifli mola verebilecekleri ve sosyalleşebileceklerini alanlar yaratan Moment Beştepe'de uyku odaları, yoga/pilates salonu, zen bahçeleri, workshop salonu, toplantı odaları, afelerin ve restoranların yer aldığı mola sokağı yer alıyor. Proje, sunduğu zengin sosyal imkânların yanı sıra, 15 Kasım’a kadar devam edecek olan kampanya ve kişiye özel ödeme seçenekleri yatırımcının ilgisini çekiyor.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin karşısında inşa edilen Moment Beştepe, sakinlerine orman ve şehir manzarası sunuyor. Moment Beştepe Ofis, Şehrin tam merkezinde, ana yolların ve merkezi iş aksınının hemen üzerinde yer alıyor. Toplu taşıma araçları ve metroya yürüme mesafesinde konumlandırılan proje lokasyonu sayesinde trafikte geçirilen zaman dilimini azaltmış oluyor.

Tüm ofisler dekorasyonu tamamlanmış şekilde teslim edilecek

Moment Beştepe, çalışanları ve zamanlarını düşünerek ofisleri kampanya süresince dekorasyonları yapılmış halde teslim ediyor. Ofis sahipleri, bu sayede dekorasyon için masraf etmeden anahtarı çevirdiği anda işine başlayabilecek şekilde ofislerini dekorasyonu tamamlanmış şekilde teslim alıyorlar. Bu iş kaybının önüne geçtiği gibi, kiralamalarda, satış sürecinde ya da yatırım amaçlı alımlarda projeyi daha da değerli hale getiriyor. Beştepe’de ofis yapılabilecek son parselde yükselen projede ofis sahibi olmak isteyenler, 15 Kasım’a kadar peşin alımlarda yüzde 15 indirim, 12 ay vade farksız ödeme imkanı ve dekorasyonlu ofislerde anahtar teslim fırsatlarının yanı sıra anlaşmalı bankaların düşük faiz oranlarıyla sunduğu 120 ay vade imkanlarından yararlanabilirler.