Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Moment Beştepe'den şimdi ofis sahibi olanlar, 2017'ye karlı başlayacak

Ankara'nın yatırım değeri yüksek alanlarından Beştepe'nin ofis ihtiyacını karşılamak üzere yükselen Moment Beştepe, sunduğu fırsatlarla ofis sahibi olmayı kolaylaştırıyor

Moment Yapı'nın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin hemen karşısında inşa ettiği Moment Beştepe Ofis'te yıl sonuna özel yeni bir kampanya başladı. Kampanyayla ilgili bilgi veren Moment Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, "Anlaşmalı bankaların garantörlüğünde 36 aya kadar yüzde 0, 60 aya yüzde 0,33, 120 aya yüzde 0,59 oranındaki faiz oranları ile yatırımcıların cebini düşünüyoruz. Bunun yanı sıra sunduğumuz anında fatura imkanı ile de yeni yıl gelmeden şirketlere önemli bir avantaj sunuyoruz” dedi. İnşa edildiği bölgenin inşaat yapılabilecek son parselinde yer alan projenin Aralık 2017'de teslim edilmesi bekleniyor.

Moment Beştepe, karlı bir yatırımın yanı sıra ofis sahipleri ve çalışanlarına beden ve ruh sağlıklarına önem veren ortamlar sunuyor. Proje alışılagelmiş ofis standartlarını yükseltirken, konsepti ile ofis kavramına yeni bir soluk kazandırıyor. Moment Beştepe Ofis, çalışanlar için zamanın değerini önemseyerek; keyifle mola verebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri alanları, ofislerinin sadece bir adım uzağına getiriyor. Projede çalışanların dinlenebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri uyku odaları, yoga/pilates salonu, zen bahçeleri, workshop salonu, ferah toplantı odaları, kafe ve restoranlar bulunuyor.

Lokasyonu sebebiyle işe geç kalma sorununu ortadan kaldıracak olan proje; Eskişehir, Konya Yolu ve en akıcı alternatif olan Sakıp Sabancı Bulvarı, toplu taşıma araçları ile metroya olan mesafesi dikkat çekiyor.