Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Moment İstanbul'da sıfır faizle 60 ay vade imkanı sunuluyor

AC Yapı'nın Kartal'da inşa ettiği Moment İstanbul'da Nisan ayına özel başlayan kampanya kapsamında, projeden ev sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Anadolu yakasının en hızlı prim yapan bölgelerinden Kartal'da yükselen Moment İstanbul projesinde satışların büyük bir kısmı tamamlandı. Sınırlı sayıda dairenin satışının devam ettiği projede Nisan ayına özel yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında, Moment İstanbul projesinden daire sahibi olmak isteyenlere sıfır faizle 60 ay, 0,50 faiz oranıyla ise 120 ay vade imkanı sunuluyor.

Haziran ayında teslimlerine başlanması planlanan Moment İstanbul, 10 bin 157 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen iki bloktan meydana geliyor. Toplam 731 rezidans ve home ofisin yer aldığı projede alanları 74 metrekare ile 697 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Konutların yanı sıra 12 ticari birime de yer verilen projede fiyatlar 588 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor. E-5 ve metroya olan yakınlığıyla dikkat çeken Moment İstanbul tamamlandığında 2 bin 200 kişiye ev sahipliği yapacağı tahmin ediliyor. Anadolu Adalet Sarayı'na 2 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 3 dakika, Pendik Deniz Otobüsü'ne 9 dakika, Bağdat Caddesi'ne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 15 dakika uzaklıkta yükselen projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi ve kapalı otopark yer alıyor.