Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Motto İstanbul teslime hazırlanıyor

Celaloğlu İnşaat tarafından Bağcılar'da geliştirilen Motto İstanbul projesinde satışlar devam ediyor. Projenin teslimlerine yıl sonunda başlanması hedefleniyor.

İstanbul'un gelişmeye devam eden lokasyonlarından Bağcılar'da inşa edilen Motto İstanbul projesinde toplam 128 rezidans ve 12 ticari birime yer veriliyor. Alanları 62 metrekare ile 79 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde dairelerin bulunduğu proje 16 katlı tek bloktan meydana geliyor.

Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Motto İstanbul'da sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. 1+1 dairelerin 308 bin TL ile 356 bin TL arasında, 2+1 dairelerin ise 388 bin TL ile 436 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcı bulduğu Motto İstanbul projesinde tamamı peşin ödemelerde liste fiyatı üstünden yüzde 8 oranında indirim yapılıyor. Yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanının sunulduğu projeden banka kredisiyle de konut sahibi olunabiliyor.

E-5 Otoyolu, TEM Otoyolu ve yeni yapılan Kuzey Marmara Otoyolu’nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Otoyolu üzerinde, Atatürk Havalimanı'na 3 dakika, yapımına başlanan Ataköy-İkitelli metro hattı ve Bağcılar-Halkalı metro hattının kesişim noktası olan Mimar Sinan metro durağına ise 300 metre mesafede inşa edilen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.mottoistanbul.com.tr adresinden ya da 0212 486 31 93 numaralı telefondan erişilebiliyor.