Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Motto İstanbul'da satışlar başladı

Celaloğlu İnşaat tarafından Güneşli'de hayata geçirilen Motto İstanbul projesinde satışlara başlandı. Projede fiyatlar 322 bin TL'den başlıyor.

Celaloğlu İnşaat'ın bir süredir ön talep sürecinde olan yeni projesi Motto İstanbul'da satışlara başlandı. İstanbul'un hızla değerlenen bölgelerinden Güneşli'de hayata geçirilen projede alanları 85 metrekare ile 95 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 90 home ofis yer alıyor.

Teslimlerine Aralık 2017'de başlanması beklenen projede home ofislerin yanı sıra 12 adet dükkana da yer veriliyor. Metrekare birim fiyatı ortalama 4 bin 200 TL olarak belirlenen projeden aylık bin 800 TL'ye home ofis sahibi olunabiliyor. Peşin alımlarda yüzde 8 indirimin sunulduğu projede yatırımcılara lansmana özel yüzde 12 indirim fırsatı da tanınıyor. Yüzde 1 KDV avantajıyla satışa çıkan Motto İstanbul'dan banka kredisi ya da 24 ay vade farksız taksitle kolayca home ofis sahibi olunabiliyor.

Tek bloktan meydana gelen Motto İstanbul projesi metroya 400 metre mesafede inşa ediliyor. Atatürk Havalimanı, CNR Expo Fuar Merkezi, Kuyumcukent, İSTOÇ ve Tekstilkent'e yakınlığıyla dikkat çeken Motto İstanbul; E-5, TEM ve Basın Ekspres gibi ulaşım arterlerine yakınlığıyla da kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.