Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MS Mega Aydos'ta satışlar başlıyor

MS Mega İnşaat tarafından kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Pendik'te hayata geçirilen MS Mega Aydos projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

Anadolu yakasının gözde yerleşim bölgelerinden Pendik'te 38 bin 762 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan MS Mega Aydos projesinde toplam 600 konut yer alıyor. Tamamlandığında Pendik'in en büyük konut projelerinden biri olacak MS Mega Aydos'ta satışların önümüzdeki günlerde başlaması planlanıyor.

Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen projede konutların yanı sıra 34 adet ticari ünite de bulunuyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayat bulan proje 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Fiyatlar ve ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı projede detayların önümüzdeki günlerde açıklanacağı tahmin ediliyor.

İnşaat çalışmalarına kısa bir süre sonra başlanacak olan MS Mega Aydos projesi hakkında detaylı bilgi ve ön talep formuna www.msmega.com adresinden ya da 0216 325 02 51 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.