Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Muhit Sancaktepe lansman özel ödeme koşullarıyla satışa çıktı

Sur Yapı'nın Sancaktepe'de inşa ettiği 4'üncü projesi Muhit Sancaktepe'de lansmana özel sıfır faizle 60 ay vade veya yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunuluyor

Sur Yapı, Anadolu yakasının en hızlı gelişen bölgelerinden Sancaktepe'de geliştirdiği yeni projesi Muhit Sancaktepe'de satışlara başladı. 175 milyon TL yatırım değeriyle yükselen Muhit Sancaktepe'de 217 daire ve 12 ticari birim bulunuyor. Toplam inşaat alanı 40 bin 170 metrekare olan projede fiyatlar 279 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 7 blokta 32 farklı daire tipinin bulunduğu Muhit Sancaktepe'de alanları 68 metrekare ile 486 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Projedeki ticari birimlerin büyüklükleri ise 98 metrekare ile 367 metrekare arasında değişiyor.

Sancaktepe bölgesinin gelişiminde önemli bir rol oynadıklarını belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; "Bu yıl içerisindeki altıncı, Anadolu Yakasında on dokuzuncu markalı konut projemize Muhit ile başlıyoruz. Ayrıca Muhit bizim Sancaktepe ilçesindeki dördüncü projemiz... Bölgede bu zamana kadar Adapark, Mahalle İstanbul ve Lavender ile 1700 bağımsız bölümü konut alıcılarıyla buluşturduk. Muhit ile birlikte bu bölümlere 217 konut ve 12 ticari alan ekliyoruz. 175 milyon TL yatırım ile yapımına başladığımız Muhit projemizi ‘‘Çocuğunuz hayata 1-0 önde başlasın’’ sloganıyla satışa çıkardık. Projemizi tasarlarken çocukların içerisinde keyifle büyüyeceği az katlı insan ölçeğinde bir proje olmasına özen gösterdik. Az katlı mimarisi, geniş iç avlusu ve çocuklar için hazırlanmış kocaman bahçesi ile çocuklu aileler keyifle zaman geçirebilecek. Projemizde lansman sürecine özel 279 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Lansmana özel peşinatsız ve vade farksız ödeme planları ile hem yatırımcı hem de oturumcuya hitap ediyoruz. Sancaktepe son yıllarda yatırımcısına en çok kazandıran ve Anadolu Yakasının en çok prim yapan semtlerinin başında geliyor. Bölgeye inşa edilen kamu yatırımları ve ulaşım akslarına yakınlık Sancaktepe’nin değerini her geçen gün artırıyor. Sancaktepe, yapılması planlanan günlük hareketinin yaklaşık 100 bin kişi olacağı tahmin edilen 4100 yatak kapasiteli Türkiye ve Avrupa’nın planlanan en büyük şehir hastanelerinden birine, yapılması planlanan devlet üniversitesine ve yeni Çekmeköy-Sultanbeyli metro hattına ev sahipliği yapıyor. Planlanan yatırımların tamamlanmasıyla birlikte bölgenin önümüzdeki süreçte daha da gelişeceği görülüyor. Sancaktepe’nin her geçen gün Anadolu Yakasının güzide bir Muhit’i kimliğine kavuştuğuna şahit oluyoruz. Bu nedenle Sancaktepe’nin oturumcusuna ve yatırımcısına daha çok kazandıracağını düşünüyoruz" dedi.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, TEM Otoyolu ve E-5 bağlantı yollarına yakın mesafede bulunan Muhit Sancaktepe, Üsküdar-Sancaktepe metrosunun Abdurahmangazi durağına çok yakın konumda bulunuyor. Lansman dönemine özel iki farklı ödeme seçeneğinin sunulduğu projeden sıfır faizle 60 ay ya da yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanından yararlanarak konut sahibi olunabiliyor. İkinci seçenekte ise yüzde 50 peşinat ile 36 ay vade farksız ödeme planı ile fırsat sunuluyor. Ayrıca tamamı peşin ödemelerde lansman indirimine ek yüzde 10 indirim imkanı da sunuluyor.